فروشگاه سل کالا                                                                                 

فروشگاه قطعات موبایل سل کالا با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تلفن همراه سعی کرده است که با ارائه قطعات با کیفیت بالا و گارانتی واقعی روز به روز وسعت جغرافیایی مشتریان خود را افزایش دهد به نحوی که هم اکنون نیمی از کشور عزیزمان از این فروشگاه خرید میکنند و روز به روز به این مساحت افزوده میشود.
سل کالا همیشه بدنبال ارائه خدماتی منحصر بفرد بوده و در همین راستا و جهت ارائه خدماتی سریع و دقیق تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی قطعات تلفن همراه ( موبایل‌) نمود. از آنجایی که خرید؛ همراه با مشکلات خاص خود همراه است، بخصوص اگر در رابطه با محصولاتی باشد که از لحاظ مشخصات فنی دارای پیچیدگی های بسیاری باشند و از طرفی طیف گسترده ای از مصرف کنندگان را نیز در برگیرند، تصمیم بر این گرفتیم تا با راه اندازی Cellkala.com در حد امکان این مشکلات را برطرف نماییم.
|Cellkala.com تلاش میکند تا تمامی محصولات با نام های تجاری و مدل های مختلف را در یک جا گرد آورد. شروع فعالیت فروشگاه در زمینه ی موبایل است و متعاقب آن کلیه محصولات مورد استقبال در ایران به تدریج به آن اضافه میشود.
فروشگاه قطعات موبایل سل کالا امکان دیگری را در اختیار دارد و آن توانایی برای وارد کردن قطعات موبایل خاص شما از خارج از بازار ایران میباشد که این امر از طریق دفتر تجاری در کشور چین صورت میگیرد. شما میتوانید کلیه محصولات، حتی آنهایی را که در فروشگاه موجود نیستند  را سفارش دهید.

آدرس : اصفهان - خیابان میرفندرسکی ـ جنب پل شیخ صدوق ـ مجتمع پگاه ـ طبقه زیرین ـ واحد ۷ ـ فروشگاه سل کالا 

تلفن همراه:  1900 602 0933

نماد اعتماد الکترونیک