IPHONE 15 PRO MAX

بررسی آیفون ۱۵ پرو مکس از نظر نمایشگر

بررسی iPhone 15 Pro Max را با نگاهی به مشخصات نمایشگر این گوشی ادامه می‌دهیم. همان‌طور که در جدول مشخصات فنی آیفون ۱۵ پرو مکس اشاره شده، این گوشی با نمایشگر 6.7 اینچی LTPO Super Retina XDR OLED مجهز به تکنولوژی ProMotion ساخته شده که بسته به محتوای نمایش داده شده روی صفحه، نرخ نوسازی را بین 10 تا 120 هرتز تن...

بررسی آیفون ۱۵ پرو مکس از نظر نمایشگر

بررسی iPhone 15 Pro Max را با نگاهی به مشخصات نمایشگر این گوشی ادامه می‌دهیم. همان‌طور که در جدول مشخصات فنی آیفون ۱۵ پرو مکس اشاره شده، این گوشی با نمایشگر 6.7 اینچی LTPO Super Retina XDR OLED مجهز به تکنولوژی ProMotion ساخته شده که بسته به محتوای نمایش داده شده روی صفحه، نرخ نوسازی را بین 10 تا 120 هرتز تنظیم می‌کند.

همچنین برش Dynamic Island که در آیفون 14 پرو و پرو مکس مشاهده کرده بودیم، در این گوشی هم وجود دارد و حالا این تغییر فقط مختص مدل‌های پرو نیست و در همه مدل‌های سری آیفون 15 مشاهده می‌شود. در مجموع، بررسی اولیه آیفون 15 پرو مکس نشان می‌دهد که عملکرد Dynamic Island تغییر خاصی نسبت به قبل ندارد و همچنان می‌توان در این قسمت اطلاعات کلی را درباره گوشی، مسیرها، تماس‌ها و غیره مشاهده کرد.

همان‌طور که قبلاً اشاره شد، حاشیه‌های نمایشگر این گوشی نسبت به قبل باریک‌تر شده‌اند و مثلاً وقتی از گوشی برای عکاسی یا تماشای عکس استفاده کنید، حاشیه مشکی واضحی بین تصویر و لبه واقعی عکس‌ها نخواهید دید. این هم یکی دیگر از تغییرات کوچک پیاده‌سازی شده در آیفون ۱۵ پرو مکس است که می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد.

نمایشگر آیفون ۱۵ پرو مکس هم مثل همیشه پرنور (با حداکثر روشنایی ۲۰۰۰ نیت) و خوش رنگ است. در مجموع، اپل با عدم دستکاری فرمول برنده و افزایش جزئی فضای تصویر، باعث شده که نمایشگر آیفون ۱۵ پرو مکس همچنان یکی از بهترین‌های موجود در بازار باشد.

بیشتر

IPHONE 15 PRO MAX 8 محصول وجود دارد